Poutavé questy pro děti
k narozeninám a jen tak.

Při plánovaní dětských svátků nechtě se poradit od nás, vždyť to děláme již několik let.

Quest je řetěz úkolů spojených tématem, společným cílem.

Není divu, že děti mají radost z questů, protože milují řešení tajemství, jdou k cíli a na konci získávají odměnu za úsilí.

K uspořádání questu pro děti stačí určit místo hry, vybrat jeden z nabízených scénářů nebo popsat Vaše nápady a požadavky a odeslat nám žádost.

O zbytek se postaráme my: připravíme rekvizity pro hru, na místě schováme nápovědy a umístíme aktivní úkoly. Potřebujete jen přivést děti a my je ponoříme do hry.

Naše scenáře

Pirátské dobrodružství

vhodný pro smíšené týmu holek a kluků od 9 let

Toto je opravdové dobrodružství. Děti mají za úkol najít poklad starého piráta. Poklad je „schován“ někde v areálu parku nebo vedle domu. Čertův tucet úkolů. Za každý úkol děti získávají kus mapy: překonat propast a bažiny, projít bludištěm a minovým polem se zavázanýma očima, zasáhnout cíl z praku. Kromě toho musejí rozluštit spousta logických úkolů a hlavolamů. Piráti totiž velmi horlivě střežili svá tajemství.

Délka hry: cca 3 hodiny
Místo: parky, zahrady apod.

Svět Minecraft

vhodný pro kluky od 9 let

Děti musejí během hry „vytěžit“ suroviny a vytvořit z nich mapu, která ukazuje kde je schován Creeperův poklad. Všechny úkoly mají nějaký vztah k Minecraft, nějakým způsobem jsou na něj vázané. Samozřejmě rekvizity vypadají jako předměty ve hře.

Délka hry: 3 hodiny.
Místo: kdekoliv venku

Výhody questů

Atmosféra

Možnost zaujat hosty, vytvořit pozitivní a přátelskou atmosféru.

Adrenalin

Zřeďte každodenní život dobrodružstvím, ve kterém děti budou hlavními postavami!

Originalita

Překvapit je nyní velmi obtížné! Ujišťujeme vás, že děti budou nadšení z takové originální oslavy a předaní dárku! Quest si budou pamatovat po dlouhou dobu!

Rozvoj

Účastníci budou nejen běhat, ale také přemýšlet, luštit hlavolamy a hádanky! Quest je dobrý způsob rozvíjet logiku a inovativní myšlení, protože nejefektivněji se děti učí, když nevědí, že se učí – během hry!

Nasměrovat energii

Všechny děti milují běh, skákání, vyhledávání atd. Quest je skvělou příležitostí, jak nasměrovat energii pozitivním směrem a využít ji ve prospěch svůj a svého týmu!

Univerzalita

Přizpůsobení na jakýkoli tematiku, záležitost a místo - naše zkušenost nám umožňuje uspořádat hru na poli tak, aby byli všichni spokojeni.

ODESLÁNÍ ŽÁDOSTI

3000 znaků zbývá