Časté otázky
Zde jsou odpovědi na nejčastější otázky. Pokud jste nenalezli odpověď na váš dotaz, můžete se na nás obrátit přes formulář uvedený níže.

Obecné otázky

Co to je cityquest.cz?
CityQuest.cz - je mobilní aplikace pro poznání měst v České republice formou questu. Každý quest trvá 2-3 hodiny a zahrnuje 12-15 zajímavých úkolů, které jsou umístěny na 2-5 kilometrové trase. Každý úkol zahrnuje jedno zajímavé místo, které bychom Vám chtěli ukázat.
V jakých jazycích jsou questy dostupné?
Hlavní jazyky, ve kterých jsou questy dostupné: čeština, angličtina a ruština. V budoucnu plánujeme překládat questy i do jiných jazyků: němčina, italština, francouzština. Pro překlad questů do jiných cizích jazyků potřebujeme pomoc.
Chcete pomoci s překladem her? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na naší webové stránce v sekci Kontakty

Jak funguje aplikace?

Kde tuto skvělou aplikaci získám?
Aplikaci CityQuest.cz si můžete stáhnout a nainstalovat v AppleStore nebo Android.
Je nutná registrace v aplikaci?
Registrace je potřeba pouze pro uložení výsledků vašich her při změně mobilního telefonu. Nezveřejňujeme a nezpracováváme osobní údaje uživatelů a také nesledujeme vaši aktivitu na sociálních sítích.
Jak spustit hru?
Chcete-li spustit jakýkoliv quest, zvolte ze seznamu ten, který se vám nejvíce líbí, proveďte platbu (pokud je placený) a pokud jste připraveni, přijďte na výchozí bod. Hra začíná po stisknutí tlačítka "Spustit hru"